تعامل شرکت پخش سها هلال با شرکت های متعدد تولید دارو و تامین کنندگان به منظور توسعه خدمات رسانی | همکاری شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی در راستای تأمین و توزیع اقلام دارویی کمبود کشوری | شرکت پخش سها هلال (سهامی خاص) در نظر دارد تا نسبت به فروش اموال اداری ضایعاتی و مازاد بر نیاز خود اقدام نماید.

پیام مدیرعامل

سپاس خداوند منان را که فرصت خدمتگزاری به هموطنان را نصیب اینجانب و همکاران خدوم پخش سها هلال نموده تا سهمی در پیشبرد اهداف مقدس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و تحقق یکی از بنیادی ترین شعارهای این نهاد بین المللی که همانا تلاش برای کاهش آلام انسانهاست داشته باشیم. در راستای این اهداف عالیه ، از طریق مراکز توزیع سها هلال در اقصی نقاط کشور اسلامی تلاش کرده ایم تمامی مناطق به ویژه مناطق محروم و کم برخوردار را تحت پوشش خدمات دارویی درآورده و نقشی شایسته در ارتقاء نظام سلامت ایفا نماییم.

مجموعه پخش سها هلال در راستای سیاست هم افزایی و هم گرایی با سایر بخش های تولیدی و وارداتی سازمان تدارکات پزشکی و داروخانه های هلال احمر در سراسر کشور می کوشد ضمن تعامل با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سازمان غذا و دارو و دانشگاههای علوم پزشکی کشور از طریق رفع کمبودهای دارویی کشور به عنوان یکی از بازوهای اجرایی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با تمام توان در خدمت اهداف متعالی نظام سلامت کشور باشد. توسعه همکاری با شرکت های دارویی و تامین کنندگان معتبر با هدف تقویت سبد دارویی ، تجهیز مراکز و نوسازی زیر ساخت ها به جهت بهبود کیفی و کمی توزیع مویرگی دارو و تجهیزات پزشکی در راستای پاسخگویی به نیاز هموطنان از مهمترین اهداف این شرکت بوده و اعتقاد راسخ داریم که لطف خداوند و دعای خیر هموطنان یاریگر این مجموعه خواهد بود.