تعامل شرکت پخش سها هلال با شرکت های متعدد تولید دارو و تامین کنندگان به منظور توسعه خدمات رسانی | همکاری شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی در راستای تأمین و توزیع اقلام دارویی کمبود کشوری | شرکت پخش سها هلال (سهامی خاص) در نظر دارد تا نسبت به فروش اموال اداری ضایعاتی و مازاد بر نیاز خود اقدام نماید.

جدول محتوا

تاکید رئیس جمعیت هلال احمر/ تعامل “سها هلال” با جمعیت های استانی وتقویت سبد دارویی

رئیس جمعیت هلال احمردرمراسم افتتاح ساختمان جدید شرکت پخش سها هلال خطاب به مدیران این شرکت ؛ اثربخشی وایجاد ارزش افزوده ؛ تعامل با جمعیت های استانها وتقویت سبد دارویی سها هلال را مورد تاکید قرارداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها هلال؛ دکترکولیوند با اشاره به انتظارات مردم ازمجموعه جمعیت هلال احمرگفت: باید تلاش کنیم مشکلات دارویی مردم را تقلیل دهیم؛ سها هلال درخرید دارو وتقویت سبد دارویی خود دقت کند.

دکتر کولیوند در ادامه با اشاره به مدیریت کارآمد و پشتیبانی های دکتر عسکری در ارتقاء پخش سها هلال بیان کرد؛ از مدیریت جدید انتظاردارم تعامل با مدیران جمعیت هلال احمر استانها و داروخانه های هلال احمر را در اولویت برنامه های خود قراردهد و از تمامی ظرفیت ها  بویژه نیروی انسانی متخصص و متعهد استفاده نماید.

دراین مراسم که روز دوشنبه شانزدهم بهمن  برگزارشد، دکتر عسکری مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی، دکتر موهبتی معاون امور اقتصادی جمعیت هلال احمر، معاونین سازمان و هیأت مدیره پخش سها هلال حضورداشتند.

دکتر عسکری با بیان این که خدمت در مجموعه های تحت پوشش جمعیت هلال احمر و سازمان تدارکات پزشکی فرصتی مغتنم برای خدمتگذاران به مردم می باشد؛ گفت : شرکت پخش سها هلال ظرفیت های بسیاری برای تحقق اهداف سازمان و جمعیت هلال احمر دارد. انتظارم این است مجموعه سها هلال با مدیریت جهادی و انقلابی گام های بلندتری را برای کسب جایگاه بهتر در نظام دارویی کشور بردارد.

دکترعسکری رعایت انضباط مالی، شفافیت مالی و استفاده بهینه از تمام ظرفیت های موجود شرکت پخش سها هلال را از دیگر انتظارات خود از این مجموعه برشمرد و گفت: خانواده متحد سازمان تدارکات پشتیبان این شرکت بوده و برای احیاء جایگاه پخش سها هلال از هیچ کوششی دریغ  نخواهیم کرد.

مدیرعامل جدید سها هلال  نیزضمن قدردانی از حمایت های دکتر کولیوند و همچنین پشتیبانی و مشاوره های دکتر عسکری بیان کرد؛ تمام تلاش خود را خواهیم کرد به جایگاهی برسیم که بخش بزرگی ازکمبودهای دارویی کشور را تامین کنیم؛ ظرفیت های هلدینگ دارویی سازمان تدارکات پزشکی و شرکت پخش سها هلال به گونه ای است که می توانیم دغدغه های دارویی کشور را تا حد زیادی مرتفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *