تعامل شرکت پخش سها هلال با شرکت های متعدد تولید دارو و تامین کنندگان به منظور توسعه خدمات رسانی | همکاری شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی در راستای تأمین و توزیع اقلام دارویی کمبود کشوری | شرکت پخش سها هلال (سهامی خاص) در نظر دارد تا نسبت به فروش اموال اداری ضایعاتی و مازاد بر نیاز خود اقدام نماید.

جدول محتوا

تاکید دکتر “کولیوند” بر تدوین طرح شفافیت اقتصادی درشرکت های تابعه جمعیت هلال احمر

نخستین همایش “هم اندیشی مدیران عامل واعضای هیات مدیره شرکت های تابعه جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛  نخستین همایش هم اندیشی مدیران عامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت های تابعه جمعیت هلال احمر با حضور دکتر پیرحسین کولیوند رئیس محترم جمعیت هلال احمر و دکتر عسکری مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی برگزار شد.

هدف از برگزاری این همایش ارائه برنامه های راهبردی و بحث و بررسی درخصوص اقداماتی است که در مسیر پیشرفت مجموعه صورت گیرد.

دکتر “کولیوند” با تاکید براین نکته که شفافیت اقتصادی در شرکت‌ها اجرایی گردد، افزود: وقتی این برنامه‌ریزی وجود داشته باشد برای تحقق آن تلاش و نقاط ضعف شناسایی می‌شود و ما را به سوی موفقیت سوق می‌دهد. شرکت‌های تابعه جمعیت هلال احمر باید برای حفظ و استفاده از منابع مالی خود برنامه داشته باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر داشتن تیم قوی و مسئولیت‌پذیر درمسایل بازاریابی و فروش، ضرورت برندسازی، ضرورت انگیزه‌دهی به نیرو‌های توانمند، تعامل با سایر شرکت‌ها و شفافیت در برنامه‌ها، بهبود فناوری و تکنولوژی و آموزش و داشتن نیرو‌ی انسانی توانمند به عنوان سرمایه مهم اجتماعی را از جمله مسائلی عنوان نمود  که شرکت‌های هلال احمر باید آنها را جدی بگیرند.

دکتر کولیوند در پایان افزود: بهره وری در هلال احمر باید افزایش یابد و هزینه‌ها هم باید مدیریت شود. وقتی در این راستا تلاش شود شاهد افزایش رضایتمندی در بین کارکنان هم خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *