تعامل شرکت پخش سها هلال با شرکت های متعدد تولید دارو و تامین کنندگان به منظور توسعه خدمات رسانی | همکاری شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی در راستای تأمین و توزیع اقلام دارویی کمبود کشوری | شرکت پخش سها هلال (سهامی خاص) در نظر دارد تا نسبت به فروش اموال اداری ضایعاتی و مازاد بر نیاز خود اقدام نماید.

جدول محتوا

مذاکرات “سها هلال” با تامین کنندگان دارو/ توزیع داروهای شیمی – درمانی وبیهوشی

شرکت پخش سها هلال در سال جاری مذاکرات مستمر با شرکت های بزرگ تولیدی و تامین کننده دارو با هدف تقویت سبد دارویی خود داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش سها هلال در سال جاری مذاکرات مستمر با شرکت های بزرگ تولیدی و تامین کننده دارو با هدف تقویت سبد دارویی سها هلال ازجمله شرکت های تولیددارو- ایران دارو- پویش دارو- سرم سازی ثامن و شهید قاضی تبریز داشته است.

این شرکت همچنین در مدت زمان یاد شده مبادرت به توزیع انحصاری داروی بیهوشی که جزو اقلام مهم به شمار می آید و تأمین داروهای حساس و شیمی درمانی از هلدینگ های تیپیکو و سیناژن به منظور توزیع در سطح کشور کرده است.

تقویت همکاری های مشترک درنشست های متعدد مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی موجب هم افزایی و رشد فروش شرکت های این هلدینگ توسط پخش سها هلال شده است. در همین راستا افزایش میزان مراودات شرکت سها هلال با شرکت های بازرگانی سها کیش و داروسازی سها در ماه های اخیر صورت گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *